Seminarene
Disse foregår på fredag og lørdag, og på tre ulike steder.

FREDAG - HÅKONS HALL KAFETERIAROM
10.00-10.15 Åpning
10.15-11.00 "Slik ble jeg toppidrettsutøver" - Kjetil Andre Aamodt
11.00-11.45 "Hvordan tilrettelegge idrett for unge talenter" - Hanne Staff
12.15-13.15 "Den motiverende samtale" - Frank Dalsgård
13.15-14.00 "Idrett for alle" - Mads Andreassen

FREDAG - LILLEHAMMER KINO
14.30-14.45 Åpning
14.45-16.00 "Aldri god alene! - Dag Erik Pedersen

LØRDAG - KRISTINS HALL - KONFERANSEROM 1
09.00-09.15 Åpning
09.15-10.00 "Ungdomsidrett - norsk idretts framtid" - Tove Paule
10.00-10.45 "Ungdoms-OL 2016 - Her på Lillehammer!" - Karette W. Sandbu
10.45-11.30 " Spis smart" - Else Marte Sørlie Lybekk
12.00-13.00 "Forutsetninger for å gjøre hverandre gode" - Frode Kyvåg
13.00-14.00 "Glød-Gull-Ære - alle har vi noe å lære" - Lars Kolsrud
15.00-16.00 "Med idrett mot homohets" - Håvard Øvregård
16.00-17.00 "Hva må til, for at du skal kunne bli så god som du selv vil?" - Lars Kolsrud

Aktivitetskurs for lærere, aktivitetsledere og studenter
Disse foregår fredag i Håkons hall og Kristins hall.

Håkons hall
09.00-10.00 Kin ball - hall D
11.30-12.30 Kin ball - hall D
12.30-14.00 Basistrening - hall D
11.15-12.30 Bordtennis - hall E
12.45-14.00 Bordtennis - hall E

Kristins hall
09.00-11.00 Badminton - hall J

Åpningsshow
Kristins hall fredag kl. 20.30

Landhockey - Kristins hall
Lørdag  17.00-20.00
Søndag 08.00 - 11.00

Elbandy - Håkons hall
Lørdag 10.00-13.00

Dans Hip Hop - Håkons hall
Lørdag 15.00-18.15

Dans Disco - Kristins hall
Søndag 11.30 - 16.45

Bowling - GSK Bowling AS
Lørdag  10.00-17.00
Søndag 10.00-15.00

Basketball - Håkons hall
Lørdag  10.00-17.30 Semifinaler
Søndag 09.00-13.00 Bronsekamper
Søndag 13.00-17.00 Finaler

Klatring - Tyrili klatresenter
Lørdag 10.00-18.00 NM Buldring

Klatring - Håkons hall
Søndag 10.00-17.00 Beal rope

Skyting - Kristins hall
Lørdag 09.00-16.30 Luftpistol og luftrifle
Lørdag 17.00-18.00 Superfinale

Fekting - Håkons hall
Lørdag  09.00-19.00 Kårde damer og herrer
Søndag 09.00-17.00 Kårde gutter og jenter kadett

Boksing - Håkons hall
Fredag  19.00-> Innledende kamper
Lørdag  14.00-> Semifinaler NM U og finaler LM diplom
Søndag 11.00-> Finaler NM U

Bordtennis - Håkons hall
Fredag  10.00-19.30 NM junior lag (finaler kl. 17.30)
Lørdag  09.00-20.00 Single og double, herrer og damer junior og eldre junior
Søndag 09.00-16.00 Kvartfinaler, semifinaler og finaler

Biljard - Håkons hall - NM junior 8-ball
Fredag 12.00-19.30 Gruppespill
Lørdag 09.00-19.00 Gruppespill
Søndag 09.00-15.30 Sluttspill og finaler

Gymnastikkhjul - Kristins hall
Lørdag 12.00-16.00
Søndag 12.00-15.00

Badminton - Kristins hall
Fredag 13.00-18.30
Lørdag 09.30-16.00

Badminton - Håkons hall
Søndag 10.00-> Semifinaler og finaler

Bueskyting - Håkons hall
Lørdag  10-00-17.00 Kvalifisering
Søndag 09.00-14.00 Semifinaler og finaler