På grunn av at eg er i arbeid, vil det være varierande oppdatering. Uansett vil du kunne følgje turneringa på linkane som føl.

Scoresheet kvinner | Scoresheet menn | Scoresheet rullestol
Livescore | Forum

Onsdag 30. mars
Kl. 09.00 - 1. runde menn
Besar Spahiu (ALB) - Steffen Wolff, 5-8
Mikael Øgaard - Timur Vahit Eren (TNC), 8-4

Kl. 10.30 - 1. runde menn
Kristoffer Mindrebøe - Goran Mladenovic (SRB), 4-8
Jurij Potocnik (SLO) - Mats Schjetne, 8-5

Kl. 12.00 - 1. runde kvinner
Kim Christin Witzel (GER) - Ine Helvik, 6-2
Martine Christiansen - Emete Anil (TNC), 5-6

Line Kjørsvik fekk W.O. i 1. runde

Kl. 13.45 - 1. runde rullestol
Kenneth Bendiksen - Tony Southern (GBR), 3-5

Kl. 13.45  - 1. runde vinnarsida menn
Mehmet Sanlisoy (TNC) - Steffen Wolff, 3-8
George Louka (CYP) - Mikael Øgaard, 8-6

Kl. 17.15 - 1. runde vinnarsida kvinner
Line Kjørsvik - Tessa Bemmel-van (NED), 6-5

Kl. 17.15 - 1. runde taparsida rullestol
Manfred Gattinger (GER) - Kenneth Bendiksen, 4-5

Kl. 19.00 - 1. runde taparsida kvinner
Ine Helvik - Riikka Saaranen (FIN), 6-4

Martine Christiansen fekk W.O. i 1. runde taparsida kvinner

Kl. 19.00 - 1. runde taparsida menn
Kristoffer Mindrebøe - Daniele Corrieri (ITA), 4-8
Mats Schjetne - Marco Teutscher (NED), 8-3

Fredag 01. april
Kl. 10.00 - Winners Qualification menn
Steffen Wolff - Marcus Chamat (SWE), 3-8

Kl. 10.00 - 2. runde taparsida menn
Erki Erm (EST) - Mikael Øgaard. 6-8
Mats Schjetne - Marek Hajdovsky (CZH), 8-2

Kl. 11.30 - 2. runde taparsida kvinner
Ine Helvik - Hana Kaslova (CZE), 6-1
Martine Christiansen - Delpine Pizzinat (FRA), 4-6

Kl. 11.30 - 2. runde taparsida rullestol
Kenneth Bendiksen - Matt Duffy (GBR), 2-5

Kl. 13.00 - Winners Qualification kvinner
Line Kjørsvik - Nataliya Seroshtan (RUS), 5-6

Kl. 13.15 - 3. runde taparsida kvinner
Ine Helvik, Delpine Pizzinat (FRA), 4-6

Kl. 14.45 - 3. runde taparsida menn
Jurgen Jenisy (AUT) - Mikael Øgaard, 8-2
Mats Schjetne - Ermal Dyli (ALB), 3-8

Kl. 16.30 - Losers Qualification kvinner
Delpine Pizzinat (FRA) - Line Kjørsvik, 06

Kl. 16.30 - Losers Qualification menn
Sacha Tege (GER) - Steffen Wolff, 6-8

Kl. 18.30 - 16-delsfinale menn
Kevin Becker (GER) - Steffen Wolff, 8-5

Laurdag 02. april
Kl. 11.00 - 8-delsfinale kvinner
Marika Poikkijoki (FIN) - Line Kjørsvik, 2-6

Kl. 12.30 - kvartfinale kvinner
Jasmin Ouschan (AUT) - Line Kjørsvik, 6-0

Resultat
Kvinner
05. Line Kjørsvik, Stoppball Nidaros
25. Ine Helvik, Svithun
33. Martine Christiansen, Svithun

Menn
17. Steffen  Wolff, Hyllestad
49. Mikael Øgaard, Oslo
49. Mats Schjetne, Trondheim
97. Kristoffer Mindrebøe, Oslo

Rullestol
09. Kenneth Bendiksen, Fauske