På grunn av at eg er i arbeid, vil det være varierande oppdatering. Uansett vil du kunne følgje turneringa på linkane som føl.

Scoresheet kvinner | Scoresheet menn | Scoresheet rullestol
Livescore | Forum

Laurdag 26. mars
Kl. 09.00 - 1. runde menn
Albin Ouschan (AUT) - Mats Schjetne, 8-7
Mikael Øgaard - Jan Keller (DEN), 8-3
Malvin Bjelland - Blerim Skara (ALB), 8-3

Kl. 10.45 - 1. runde menn
Kristoffer Mindrebøe - Jan Lundell (SWE), 3-8
Steffen Wolff - Ben Gmach (ISR), 8-5

Kl. 12.30 - 1. runde kvinner
Laetitia Dos Santos (FRA) - Martine Christiansen, 6-3
Ine Helvik og Line Kjørsvik har W.O.

Kl. 14.15 - 1. runde vinnarside menn
Malvin Bjelland - Sascha Tege, 8-6

Kl. 14.45 - 1. runde vinnarside menn
Albin Ouschan (AUT) - Mikael Øgaard, 8-5

Kl. 16.00 - 1. runde vinnarside menn
Steffen Wolff - Aki Heiskanen (FIN), 6-8

Kl. 17.45 - 1. runde vinnarside kvinner
Ine Helvik - Petra Stalbauer (AUT), 3-6
Anna Majirina (RUS) - Line Kjørsvik. 6-3

Kl. 17.45 - 1. runde vinnarside rullestol
Jouni Tathi (FIN) - Kenneth Bendiksen, 5-1

Kenneth Bendiksen har W.O. i 1. runde (innleiande runde)

Kl. 17.45 - 1. runde taparside menn
Mats Schjetne - Jan Keller (DEN). 8-4

Kl. 19.30 - 1. runde taparside menn
Joris Vaaes (BEL) - Kristoffer Mindrebøe, 5-8

Søndag 27. mars
Kl. 09.00 - 2. runde taparside menn
Mats Schjetne - Jan Suckhanek (CZE), 8-4
Steffen Wolff - Scott Higgins (GBR), 5-8
Kristoffer Mindrebøe - Zika Mihajlovski (MAC), 8-3

Kl. 10.45 - 2. runde taparside menn
Laszlo Agics (HUN) - Mikael Øgaard, 5-8

Kl. 10.45 - 2. runde taparside kvinner
Latife Erim (TNC) - Ine Helvik, 1-6
Covadonga Marin (ESP) - Line Kjørsvik, 3-6
Martine Christiansen - Sinem Kokten (TUR), 2-6

Martine Christiansen har W.O i 1. runde taparside kvinner

Kl. 12.30 - Winners Qualification menn
Jason Dunworth (ISR) - Malvin Bjelland, 8-1

Kl. 14.15 - 2. runde taparside rullestol
Eduard Karamatic (CRO) - Kenneth Bendiksen, 5-0

Kl. 14.45 - 3. runde taparside menn
Marcus Chamat (SWE) - Mats Schjetne, 7-8

Kl. 16.00 - 3. runde taparside kvinner
Bernadett Toth (HUN) - Ine Helvik, 2-6
Line Kjørsvik - Kim Christin Witzel (GER). 6-5

Kl. 16.00 - 3. runde taparside menn
Mikael Øgaard - Steve Leisen (LUX), 3-8
Fabio Petroni (ITA) - Kristoffer Mindrebøe, 8-4

Kl. 17.45 - Losers Qualification menn
Mats Schjetne - Miha Sinkovec (SLO), 8-2
Andreas Gerwen (SWE) - Malvin Bjelland, 8-4

Kl. 19.45 - Losers Qualification kvinner
Line Kjørsvik - Tessa Bemmel-van (FRA), 6-2
Ine Helvik - Laetitia Dos Santos (FRA), 6-5

Kl. 19.45 - 16-delsfinale menn
Jaroslav Polach (SVK) - Mats Schjetne, 8-5

Kl. 21.30 - 8-delsfinale kvinner
Jasmin Ouschan (AUT) - Ine Helvik, 6-1
Eylul Kibaroglu (TUR) - Line Kjørsvik, 2-6

Måndag 28. mars
Kl. 16.30 - Kvartfinale kvinner
Ana Gradisnik (SLO) - Line Kjørsvik, 2-8

Kl. 18.30 - Semifinale kvinner
Marika Poikkijoki (FIN) - Line Kjørsvik, 6-1

Resultat
Kvinner
03. Line Kjørsvik, Stoppball Nidaros
09. Ine Helvik, Svithun
33. Martine Christiansen, Svithun

Menn 
17. Mats Schjetne, Trondheim
33. Malvin Bjelland, Tre Måker
49. Mikael Øgaard, Oslo
49. Kristoffer Mindrebøe, Oslo
65. Steffen Wolff, Hyllestad

Rullestol
13. Kenneth Bendiksen, Fauske