På grunn av at eg er i arbeid, vil det være varierande oppdatering. Uansett vil du kunne følgje turneringa på linkane som føl.

Scoresheet kvinner | Scoresheet mennLivescore | Forum

Torsdag 24. mars
Kl. 11.00 - 1. runde kvinner
Yuliya Yevseyenko (UKR) - Martine Christiansen, 35-75

Kl. 11.00 - 1. runde menn
Steffen Wolff - Kristoffer Mindrebøe, 125-40
Malvin Bjelland - Daniel Baum (LUX), 125-20
Ruslan Chinahov (RUS) - Mats Schjetne, 125-18

Kl. 13.00 - 1. runde kvinner
Ine Helvik - Emete Anil (TNC), 75-49
Olivia Czuprynska (POL) - Line Kjørsvik, 38-75

Kl. 13.00 - 1. runde vinnarside menn
David Alcaide (ESP) - Malvin Bjelland, 125-32
Manuel Ederer (GER) - Steffen Wolff, 125-28

Kl. 15.00 - 1. runde vinnarside kvinner
Anastya Nechaeva (RUS) - Ine Helvik, 75-20
Jasmin Ouschan (AUT) - Martine Christiansen, 75-42
Line Kjørsvik - Tessa Bemmel-van (NED), 75-54

Kl. 17.00 - 1. runde taparside menn
Mats Schjetne - Steffen Wolff, 125-44
Kristoffer Mindrebøe - Sina Yuksel (TUR), 100-125
Jan Keller (DEN) - Malvin Bjelland, 50-125

Kl. 19.00 - 1. runde taparside kvinner
Katarzyna Wesolowska (POL) - Martine Christiansen, 75-51
Sandra Pereira (POR) - Ine Helvik, 10-75

Kl. 21.00 - Winners Qualification kvinner
Sara Rocha (POR) - Line Kjørsvik

Fredag 25. mars
Kl. 09.00 - 2. runde taparside kvinner
Viktoria Nagorna (UKR) - Ine Helvik, 50-75

Kl. 09.00 - 2. runde taparside menn
Paddy McLoughlin (IRL) - Mats Schjetne, 54-125
Mario He (AUT) - Malvin Bjelland, 125-19

Kl. 11.00 - Losers Qualification kvinner
Ine Helvik - Sara Rocha (POR), 68-75

Kl. 11.00 - Losers Qualification menn
Mats Schjetne - Ruslan Chinahov (RUS), 54-125

Kl. 15.00 - 8-delsfinale kvinner
Line Kjørsvik - Nataliya Seroshtan (RUS), 75-48

Kl. 17.00 - kvartfinale kvinner
Line Kjørsvik - Gerda Hofstetter, 75-62

Kl. 19.00 - semifinale kvinner
Silvia Loopez (ESP) - Line Kjørsvik, 43-75

Laurdag 26. mars
Kl. 21.00 - finale kvinner
Jasmin Ouschan (AUT) - Line Kjørsvik. 75-31

Resultat
Kvinner
02. Line Kjørsvik, Stoppball Nidaros
17. Ine Helvik, Svithun
33. Martine Christiansen, Svithun

Menn
33. Mats Schjetne, Trondheim
49. Malvin Bjelland, Tre Måker
65. Kristoffer Mindrebøe, Oslo
65. Steffen Wolff, Hyllestad