Nedenfor er resultatliste for årets Masters. Eventuelle feil må meldes til Biljardforbundets resultattjeneste innen 1. desember!

Resultatlisten er også tilgjengelig i Excel-format, klikk på pilen ved siden av kolonneoverskriftene for å velge sortering.

Resultat Navn Klubb
1 Schjetne Mats Trondheim Biljardklubb
2 Kristiansen Vegar Trondheim Biljardklubb
3 Bratbergsengen Rune Oslo Biljardklubb
3 Kjørsvik Line Christiania Biljardklubb
5 Garmark Kim Christiania Biljardklubb
5 Havnvik Martin Trondheim Biljardklubb
5 Lysholm Roger Trondheim Biljardklubb
5 Rognstad Kenneth Gjøvik/Raufoss Biljardklubb
9 Bjelland Malvin Tre Måker Biljardklubb
9 Farinetti Robert BEX Biljardklubb
9 Hagen Henrik Oslo Biljardklubb
9 Haugen Joakim Christiania Biljardklubb
9 Helgesen Pål Strømmen Biljardklubb
9 Hodnebrog Per Yngvar Arendal Biljardklubb
9 Johannessen Christian Christiania Biljardklubb
9 Oldervik Ronny Trondheim Biljardklubb
17 Andersen Espen M. Dora Biljardklubb
17 Arnesen Jan Morten Moss Biljardklubb
17 Avis Kahlil Oslo Biljardklubb
17 Bagherzadeh Abbas Strømmen Biljardklubb
17 Basset Jonathan Christiania Biljardklubb
17 Bjerke Tom Gjøvik/Raufoss Biljardklubb
17 Helland Sylvester Arendal Biljardklubb
17 Johnsen Ola Oslo Biljardklubb
17 Kosberg Thomas Trondheim Biljardklubb
17 Kraft Ronny Trondheim Biljardklubb
17 Mindrebøe Kristoffer Moss Biljardklubb
17 Mæhlum Sebastian Christiania Biljardklubb
17 Nael Ali Oslo Biljardklubb
17 Rasmussen Roger Strømmen Biljardklubb
17 Sørensen Egil Arne Oslo Biljardklubb
17 Årdalen Hermund Oslo Biljardklubb
33 Andersson Gaute Bryne Biljardklubb
33 Arnesen Jon Strømmen Biljardklubb
33 Carlson Nicklas Christiania Biljardklubb
33 Dahle Martin Rottem Dora Biljardklubb
33 Fillipsveen Pål Bærum Biljardklubb
33 Fjæran Thomas Aleksander Gjøvik/Raufoss Biljardklubb
33 Hagen Alexander Oslo Biljardklubb
33 Lorentzen Wilhelm Røsholdt Moss Biljardklubb
33 Løvdal John Ove Oslo Biljardklubb
33 Mydland Kenneth Arendal Biljardklubb
33 Mäkelä Timo Christiania Biljardklubb
33 Steffensen Roy Christiania Biljardklubb
33 Wolff Tommy Hyllestad Biljardklubb
33 Waage Ruben Christiania Biljardklubb
33 Ødegård Petter Strømmen Biljardklubb
33 Øyen Jan Terje Torshov Biljardklubb
49 Amundsen Stein Christiania Biljardklubb
49 Aralden Dag-Jøran Hyllestad Biljardklubb
49 Bernhardsen Hans Gunnar Oslo Biljardklubb
49 Eikeskog Trond Kenneth T. Tre Måker Biljardklubb
49 Eslah Navid Christiania Biljardklubb
49 Gustavsen Jan Moss Biljardklubb
49 Guttorm Arnfinn Strømmen Biljardklubb
49 Jaaskelainen Juuso Dora Biljardklubb
49 Johansen Are Gjøvik/Raufoss Biljardklubb
49 Kråkvik Arild Oslo Biljardklubb
49 Larsen Trond André Moss Biljardklubb
49 Ohlsson Henrik Christiania Biljardklubb
49 Ringebo Stig Strømmen Biljardklubb
49 Skjaldarson Thor Christiania Biljardklubb
49 Westgaard Anders Christiania Biljardklubb
65 Bendiksen Kim Steinkjer Biljardklubb
65 Fjell Per-Egil Brygga Biljardklubb
65 Gundersen Michael Christiania Biljardklubb
65 Hatteberg Pål Bryne Biljardklubb
65 Kofoed Jan Atle Bærum Biljardklubb
65 Larsen Sturla Fagerli Trondheim Biljardklubb
65 Oseth Christian Strømmen Biljardklubb
65 Simsek Øzgür Christiania Biljardklubb
65 Stinesen Sri Pustini Oslo Biljardklubb
65 Strandhus Bjørn Bærum Biljardklubb
65 Svela Richard Arendal Biljardklubb
65 Sørsveen Tim Moss Biljardklubb
65 Torgersen Raymond Sætre Biljardklubb
65 Ullah Matey Christiania Biljardklubb
65 Wiese-Hansen Arne Brygga Biljardklubb
65 Wolff Steffen Hyllestad Biljardklubb
81 Fiveltun Marius Trondheim Biljardklubb
81 Haugen Terje Trondheim Biljardklubb
81 Hildonen Tapani Torshov Biljardklubb
81 Kibsgaard Thea Rannie Christiania Biljardklubb
81 Kvam Joachim Sætre Biljardklubb
999 Hagen Espen Arctic Biljardklubb
999 Laland Christian Oslo Biljardklubb