Lørdag 25. mars

Gutter Superproff
Pulje A
Trondheim - Veitvet 3 | 2-1
Christiania Knåll&tåtters - Christiania Killers | 2-1
Trondheim - Christiania Killers | 2-1
Trondheim - Christiania Knåll&tåtters | 3-0
Christiania Knåll&tåtters - Veitvet 3 | 2-1
Christiania Killers - Veitvet 3 | 2-1

Trondheim og Veitvet 3 videre.

Pulje B
Veitvet 1 - Veitvet 2 | 0-3
Veitvet 1 - Strømmen Turegutta | 0-3
Veitvet 1 - Christiania Dream Team | 0-3
Veitvet 2 - Strømmen Turegutta | 0-3
Veitvet 2 - Christiania Dream Team | 0-3
Strømmen Turegutta - Christiania Dream Team | 1-2

Christiania Dream Team og Strømmen Turegutta videre.

Gutter 13-19
Pulje A
Trondheim Jåggørt - Christiania Kings | 1-2
Trondheim Jåggørt - Veitvet Import Export | 3-0
Veitvet Import  Export - Christiania Kings | 1-2

Christiania Kings og Trondheim Jåggørt videre.

Pulje B
Christiania Swingers - Christiania Jordal Boyz | 0-3
Christiania Swingers - Veitvet Chillers | 0 -3
Christiania Jordal Boyz - Veitvet Chillers | 1-2

Veitvet Chillers og Christiania Jordal Boyz videre.

Pulje C
Strømmen X - Strømmen Nuubs | 1-2
Strømmen X - Christiania Sterling | 1-2
Strømmen Nuubs - Christiania Sterling | 0-3

Christiania Sterling og Strømmen Nuubs videre.

Jenter 13-19
Pulje A

Veitvet Smårips - Veitvet Poolerne | 1-2
Veitvet Smårips - Christiania Las Engas | 0-3
Veitvet Poolerne - Christiania Las Engas | 0-3

Christiania Las Engas og Veitvet Poolerne videre.

Pulje B
Christiania Girlyn Jordal - Strømmen Chicks | 3-0
Christiania Girlyn Jordal - Veitvet Småkryp | 2-1
Strømmen Chicks - Veitvet Småkryp | 1-2

Christiania Girlyn Jordal og Veitvet Småkryp videre.

Fremmøte søndag 26. mars klokken 10:00. Alle semifinalene starter klokken 10:30. Husk sommertid!


Søndag 26. mars

Gutter Superproff
Semifinaler
Trondheim - Strømmen Turegutta | 2-1
Christiania Dream Team - Veitvet 3 | 1-0

Bronsefinale
Strømmen Turegutta - Veitvet 3 | 3-0

Finale
Christiania Dream Team - Trondheim | 0-2

Gutter 13-19
Kvartfinaler
Christiania Kings - Strømmen Nuubs | 3-0
Trondheim Jåggørt - Christiania Jordal Boyz | 3-0

Semifinaler
Christiania Sterling - Christiania Kings
Veitvet Chillers - Trondheim Jåggørt

Bronsefinale
Christiania Sterling - Veitvet Chillers

Finale
Trondheim Jåggørt - Christiania Kings

Jenter 13-19
Semifinaler
Veitvet Poolerne - Christiania Girlyn Jordal | 2-1
Veitvet Småkryp - Christiania Las Engas | 0-2

Bronsefinale
Christiania Girlyn Jordal - Veitvet Småkryp | 0-2

Finale
Veitvet Poolerne - Christiania Las Engas | 0-2


Resultatlister

Jenter 13-19
1. Christiania Las Engas
2. Veitvet Poolerne
3. Veitvet Småkryp
4. Christiania Girlyn Jordal
5. Strømmen Chicks
5. Veitvet Småkryp

Gutter 13-19
1. Christiania Kings
2. Trondheim Jåggørt
3. Christiania Sterling
4. Veitvet Chillers
5. Strømmen Nuubs
5. Christiania Jordal Boyz
7. Strømmen X
7. Christiania Swingers
7. Veitvet Import Export

Gutter Superproff
1. Trondheim
2. Christiania Dream Team
3. Strømmen Turegutta
4. Veitvet 3
5. Christiania Knåll&tåtters
5. Christiania Killers
5. Veitvet 1
5. Veitvet 2