Logo
Nytt tema | Svar på tema
Navn Tema Opprettet Siste innlegg
Hermund Årdalen Forumet er stengt (1) 14.06.2011 14.06.2011 20:48
Groruddalen BK 3. Div Øst / Groruddalen BK (16) 07.06.2011 14.06.2011 12:16
Oslo biljardklubb Lag NM 11-13 juni i Oslo (408) 02.05.2011 14.06.2011 11:52
Bjørn M ARDENNEN - CUP 2011 (12) 31.05.2011 14.06.2011 11:51
Svithun Biljardklubb NM Veteran 9-ball. Svithun - 25.-26. juni (40) 03.06.2011 14.06.2011 11:44
Oslo biljardklubb NC 4 div 1 avd øst 9 ball på biljardfabrikken 18 juni (4) 14.06.2011 14.06.2011 09:42
DORA BILJARDKLUBB Divisjon 1 nc5 i trondheim 18-19 juni 2011 (7) 23.05.2011 14.06.2011 00:19
Alexander Hansen NC5 Div 1, Nord - 19. juni (7) 24.05.2011 13.06.2011 21:52
Erik Strandhus AVLYST (6) 09.06.2011 13.06.2011 20:05
Hyllestad Biljardklubb Hyllestad18.-19. jun: Div1 NC4 og NC5 (3) 13.06.2011 13.06.2011 19:16
Tromsø Biljardklubb Nytt biljardlokale i Tromsø (13) 25.05.2011 11.06.2011 00:29
Erik Strandhus Påmelding. (1) 10.06.2011 10.06.2011 19:25
Ine Helvik Torsdagsturneringer Svithun 2011 (39) 13.01.2011 09.06.2011 21:59
Ronny Kraft Torsdagsturnering på Stavset (25) 04.01.2011 09.06.2011 21:26
Oslo biljardklubb OBKs rankingturneing fra 6 april - 29 juni på biljardfabrikken (15) 31.03.2011 09.06.2011 21:04
Tema 1 til 15 av 3416Vis alle temaer | Neste side >>

Fra: Christiania biljardklubb <biljardfabrikken@gmail.com>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 11.10.2010 20:05:20
her er resultatene fra helgen Nc 7 div 2, vi gratulere medaljevinnerne

1 Jostein Jullum
2 John Ove Løvdal
3 Jomantas Mindaugas
3 Eirik Johansen
5 Rune Løe
5 Jan Kjetil Nordrum
5 Stig Ringebo
5 Mateo Hoel
9 Behzad Rahmanian
10 Gøran Valberg
11 Ali Asghar
12 Leif Erik Olsen
13 Hakeem Amar

Takk for en bra turnering av dere spillere


Fra: Leif Erik Olsen <teoolsen@online.no>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 10.10.2010 08:48:45
GRATULERER så mye Jostein, kjempe bra!
Gratulerer også til John Ove!

Leif


Fra: Hagen Henrik <.>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 10.10.2010 05:50:32
Gratulerer med seier, Jostein!
Det er godt å se at den nye kjeppen virker. )

Fra: biljard fabrikken <biljardfabrikken@gmail.com>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 09.10.2010 22:36:38
Finale :

John Ove-Jostein 4-5


Fra: biljard fabrikken <biljardfabrikken@gmail.com>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 09.10.2010 18:37:32
Kvartfinale:

Jostein-Jan Ketil
Mateo-Erik
Stig-Mindugas
John Ove-Rune 5-1


Fra: biljard fabrikken <biljardfabrikken@gmail.com>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 09.10.2010 15:26:49
Vi spiller 2 puljer med 6 og 7, distanse 4 og 3 videre til sluttspill
Pulje 1
Stig Ringebo
Eirik Johansen
Rune Løe
Leif E Olsen
Gøran Valberg
Behzad Rahmanian
Joastein Jullum

Runde 1
Stig - Eirik 4-2
Rune - Leif 4-2
Gøran - Behzad 4-3
Jostein har WO og møter 10.30

Runde 2
Stig - Rune 4-0
Erik -Leif 4-2
Jostein - Gjøran 4-2

Runde 3
Stig - Leif 4-1
Erik - Rune 3-4
Bezad - Jostein 0-4

Runde 4
Stig- Gjøran 4-3
Rune - Jostein 0-4
Leif- Bezad 4-2

Runde 5
Stig- Jostein 1-4
Erik-Bezad
Rune-Gjøran 4-3

Runde 6
Stig-Bezad
Erik-Gjøran
Leif-Jostein

Runde 7
Erik-Jostein
Rune-Bezad
Leif-Gjøran


Pulje 2

Ali Asghar
Mateo Hoel
John Ove Løvdal
Hakeem Amar
Jan Kjetil Nordrum
Mindaugas Jamtas

Runde 1
Ali - Mateo 3-4
John Ove - Jan Kjetil 4-1
Hakeem - Mindaugas 3-4

Runde 2
Ali- Hakeem 4-2
Mateo- John Ove 3-4
Jan Ketil- Mindaugas 0-4

Runde 3
Ali - John Ove 1-4
Mateo - Mindugas 2-4
Hakeem-Jan Ketil 1-4

Runde 4

Ali-Jan Ketil 1-4
Mateo-Hakeem 4-2
John Ove- Mindugas 4-3

Runde 5

Ali- Mindugas
Mateo- Jan Ketil
John Ove- Hakeem 4-0


Fra: biljard fabrikken <biljardfabrikken@gmail.com>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 09.10.2010 13:53:02
Vi spiller 2 puljer med 6 og 7, distanse 4 og 3 videre til sluttspill
Pulje 1

Stig Ringebo
Eirik Johansen
Rune Løe
Leif E Olsen
Gøran Valberg
Behzad Rahmanian
Joastein Jullum

Runde 1
Stig - Eirik 4-2
Rune - Leif 4-2
Gøran - Behzad 4-3
Jostein har WO og møter 10.30

Runde 2
Stig - Rune 4-0
Erik -Leif 4-2
Jostein - Gjøran 4-2

Runde 3
Stig - Leif 4-1
Erik - Rune 3-4
Bezad - Jostein 0-4

Runde 4
Stig- Gjøran 4-3
Rune - Jostein 0-4
Leif- Bezad

Pulje 2

Ali Asghar
Mateo Hoel
John Ove Løvdal
Hakeem Amar
Jan Kjetil Nordrum
Mindaugas Jamtas

Runde 1
Ali - Mateo 3-4
John Ove - Jan Kjetil 4-1
Hakeem - Mindaugas 3-4

Runde 2
Ali- Hakeem 4-2
Mateo- John Ove 3-4
Jan Ketil- Mindaugas 0-4

Runde 3
Ali - John Ove 1-4
Mateo - Mindugas 2-4
Hakeem-Jan Ketil 1-4

Runde 4

Ali-Jan Ketil
Mateo-Hakeem
John Ove- Mindugas



Fra: Mikael Øgaard
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 09.10.2010 12:34:26
oppdateringer ?

Fra: biljard fabrikken <biljardfabrikken@gmail.com>
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 08.10.2010 20:52:15
Vi spiller 2 puljer med 6 og 7, distanse 4 og 3 videre til sluttspill

Pulje 1

Stig Ringebo
Eirik Johansen
Rune Løe
Leif E Olsen
Gøran Valberg
Behzad Rahmanian
Joastein Jullum

Runde 1
Stig - Eirik
Rune - Leif
Gøran - Behzad
Jostein har WO og møter 10.30

Pulje 2

Ali Asghar
Mateo Hoel
John Ove Løvdal
Hakeem Amar
Jan Kjetil Nordrum
Mindaugas Jamtas

Runde 1
Ali - Mateo
John Ove - Jan Kjetil
Hakeem - Mindaugas

Salongen åpner kl 09.00 og kampene starter kl 10.00


Fra: John Ove 
Tema: Sv: NC 8 div 2 avd øst på Biljardfabrikken 9 oktober Dato: 08.10.2010 19:53:43
Christiania biljardklubb inviterer til NC 8 divisjon 2 avd øst
Sted: Biljardfabrikken, østensjøveien 9
Disiplin: 8 ball
Dato: 9 oktober 2010
Oppmøte kl 09.00 spillestart kl 10.00

Påmelding: Nederst på denne link

Påmeldingsfrist: Fredag 8 oktober kl. 20.00

Kampstart: Kl. 10.00 (salongen åpner kl. 09.00)

Deltakeravgift:
Vanlig : 250,-
Junior/ufør/kvinner: Kr 150,-
Studenter: Kr 200,-

Kleskode: http://www.biljardforbundet.no/index.asp?id=43697

Deltakere: Spillere tilhørende divisjon 2 og divisjon 3.

Spilleformat: Dobbeltcup med enkeltcup

Lisens: Alle deltakere må utløse ordinær spillerlisens til NB.
Ranking: Det seedes 1/8 av antall spillere i spilleskjema som velges ved cup, eller 1 spiller inn i hver gruppe ved gruppespill. Dette med utgangspunkt i siste publiserte rankingliste.
Distanse: Annonseres sammen med trekning

Alle er hjertelig velkommen

1. Leif Erik Olsen
2. Mindaugas
3. Rune Løe
4. Ali Asghar
5. Stig Ringebo
6. Gøran Valberg
7. Behzad Rahmaniank
8. Hakeem Amar
9. Mateo Hoel
10.Eirik Johansen
11. Jan Kjetil Nordrum
12. Jostein Jullum
13. John Ove Løvdal


Til toppen | Nytt tema | Svar på tema

Vis eldste innlegg først
Norges Biljardforbund, Serviceboks 1 Ullevål Stadion, NO-0840 OSLO - Tel: 21 02 97 65
E-mail: biljard@biljardforbundet.no