Logo
Nytt tema | Svar på tema
Navn Tema Opprettet Siste innlegg
Hermund Årdalen Forumet er stengt (1) 14.06.2011 14.06.2011 20:48
Groruddalen BK 3. Div Øst / Groruddalen BK (16) 07.06.2011 14.06.2011 12:16
Oslo biljardklubb Lag NM 11-13 juni i Oslo (408) 02.05.2011 14.06.2011 11:52
Bjørn M ARDENNEN - CUP 2011 (12) 31.05.2011 14.06.2011 11:51
Svithun Biljardklubb NM Veteran 9-ball. Svithun - 25.-26. juni (40) 03.06.2011 14.06.2011 11:44
Oslo biljardklubb NC 4 div 1 avd øst 9 ball på biljardfabrikken 18 juni (4) 14.06.2011 14.06.2011 09:42
DORA BILJARDKLUBB Divisjon 1 nc5 i trondheim 18-19 juni 2011 (7) 23.05.2011 14.06.2011 00:19
Alexander Hansen NC5 Div 1, Nord - 19. juni (7) 24.05.2011 13.06.2011 21:52
Erik Strandhus AVLYST (6) 09.06.2011 13.06.2011 20:05
Hyllestad Biljardklubb Hyllestad18.-19. jun: Div1 NC4 og NC5 (3) 13.06.2011 13.06.2011 19:16
Tromsø Biljardklubb Nytt biljardlokale i Tromsø (13) 25.05.2011 11.06.2011 00:29
Erik Strandhus Påmelding. (1) 10.06.2011 10.06.2011 19:25
Ine Helvik Torsdagsturneringer Svithun 2011 (39) 13.01.2011 09.06.2011 21:59
Ronny Kraft Torsdagsturnering på Stavset (25) 04.01.2011 09.06.2011 21:26
Oslo biljardklubb OBKs rankingturneing fra 6 april - 29 juni på biljardfabrikken (15) 31.03.2011 09.06.2011 21:04
Tema 1 til 15 av 3416Vis alle temaer | Neste side >>

Fra: Roy Steffensen
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 20.05.2010 00:06:44
I løpet av dagen så oppsto det ett aldri så lite problem for trenerteamet på Kvitsøy, nemlig akutt skadesituasjon som medførte at Kvitsøy BK var nødt til å sondere overgangsmarkedet i tolvte time.

Flere alternativ ble vurdert, og i en liten periode så så det ut som om Kvitsøy ville bli nødt til å gi de andre lagene handicap og bare stille med to spillere, men trenerteamet endte til slutt med å signere Espen Saltnes, og Kvitsøy anser seg selv som fortsatt medaljekandidat!

Kaptein: Raymond Hauge
Ankermann: Espen Saltnes
Saftblander: Roy Steffensen


Fra: Corleone 
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 19.05.2010 17:19:58
Turneringsinformasjon Lag-NM:

Bergen BK ønsker alle påmeldte spillere og supportere hjertelig velkommen til Lag-NM og ei strålende helg på Kong Oscar. Følgende informasjon er viktig for turneringas deltagere:

-Møt opp til match i god tid. Kamper vil bli satt igang så fort det blir ledige bord. Oppmøte 45 min før kampstart. Laget skal da være tilgjengelig for match.

- Matcher som er avgjort (et lag har 5 seirer) stoppes, og matchprotokoll leveres turneringsleder.

- Ingen spilling på bordene utenom match eller oppvarming til allerede oppropt match.

Distanser

lørdag:

8 ball 3 annethvert brekk
9 ball 4 annethvert brekk
pool classic 3 innings, distanse maks 50.
Ved lik score etter 3 innings teller høyeste serie, så nest høyeste serie osv.

Mellomspill søndag:

8 ball 4 annethvert brekk
9 ball 6 annethvert brekk
pool classic 5 innings maks 75

Enkelcup mandag, kvartfinaler semifinaler finale:

Det spilles en match i hver disiplin, totalt 3 matcher per lag.

8 ball 7 annethvert brekk
9 ball 9 annethvert brekk
14.1 distanse 125.


Fra: Corleone 
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 19.05.2010 16:39:25
Trekning/spillestart/oppmøte:

Lag med W.O møter vinner i kamp nærmest på spilleskjema.

Dobbelcup, pulje 1:

Hyllestad beste uten kuler kl 11.30 (oppmøte 10.45)
wo

Strømmen 2 kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Os 1

Kvitsøy kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Hyllestad 6

BBK 4 kl 11.30 (oppmøte 10.45)
wo

----------------------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 2:

BBK 2 kl 11.30 (oppmøte 10.45)
wo

Arendal 1 kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Hyllestad 3

BBK 3 kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Trondheim 2

Vilje kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Os 4

-------------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 3:

Svithun Offspring kl 11.30 (oppmøte 10.45)
wo

BBK 1 kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Arendal 3

Svithun Dusty old farts kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Hyllestad rustne køballegutar

Os 3 kl 09.30 (oppmøte 09.00)
Hyllestad Rekruttlag
--------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 4:

Stoppball Nidaros 2 kl 17.30 (oppmøte 16.30)
wo

Hyllestad 7 kl 16.00 (oppmøte 15.00)
Svithun ballscretchers

Arendal 2 kl 16.00 (oppmøte 15.00)
Jæren sobihob

Os 2 kl 16.00 (oppmøte 15.00)
Oslo BK 2


Fra: Bergen biljardklubb 
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 19.05.2010 12:20:52
PS: Endring i pulje 3 der Hyllestad Rekruttlag ble utelatt ved en forglemmelse
og er trekt inn mot OS 3.

Trekning:
Dobbelcup, pulje 1:

Hyllestad beste uten kuler
wo

Strømmen 2
Os 1

Kvitsøy
Hyllestad 6

BBK 4
wo

----------------------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 2:

BBK 2
wo

Arendal 1
Hyllestad 3

BBK 3
Trondheim 2

Vilje
Os 4

-------------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 3:

Svithun Offspring
wo

BBK 1
Arendal 3

Svithun Dusty old farts
Hyllestad rustne køballegutar

Os 3
Hyllestad Rekruttlag
--------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 4:

Stoppball Nidaros 2
wo

Hyllestad 7
Svithun ballscretchers

Arendal 2
Jæren sobihob

Os 2
Oslo BK 2

Distanser kommer snart.
Mvh BBK


Fra: Kurt Hatlem <janokjem>
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 19.05.2010 00:16:54
Distanse på lørdag?

Fra: johan lende <johan@jkn.no>
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 18.05.2010 22:10:10
Slenger med Erlend børve på Trondheim 2.--------------------------------------------------------------------------------
1. BBK 1. Vidar Blidensol, Ole Eidsheim, Kyrre Hauge
2. BBK 2. Ørn Ørnegård, Thomas Fantolini, Bernt olav Lundetræ
3. Kvitsøy. Stein Amundsen, Raymond Hauge, Roy Steffensen
4. BEX. Robert Farinetti, Henrik Hagen, Jørgen Nilsen
5. Hyllestad kebab united. Tommy Wolff, Stian Larsen, Steffen Wolff
6. Stoppball Nidaros 1. Line Kjørsvik, Ronny Oldervik, Vegar Kristiansen
7. St.Nidaros 2:Tons of Electric jumpshots. J.R Juberg,M Wærnes,Ø Fredheim
8. BBK 3. Conrad Ott, Ronny Algrøy, John Noreide
9. Strømmen 1: Roger Rasmussen, Pål Helgesen, Bernt Nilsen
10. Strømmen 2: Jon Arnesen, Gøran Valberg, Mehdi Asisi.
11. Oslo Dream Team Finale Edition : Matey Ullah, Askild Hansen, Mats Hultin
12. Hyllestad 2: Rudi Wolff, Dag Jøran Aralden, Øystein Rønneseth
13. BBK 4: Kjetil Strømmen,Sveinung Østgård, Svein Solheim
14. Gjøvik/Raufoss:tor a jostad,jan k nordrum,tom bjerke
15. Arendal 1: Sylvester Helland, Per Y Hodnebrog, Richard Svela
16. Arendal 2: Kay Ødegaard, Didrik Sandåker , Jan I Waagestad
17. Arendal 3: Kent I. Danielsen, Frank D.Danielsen, Trond Haugen
18. Svithun Ballscratchers: John-Vidar Sundt, Jan Edvard Nilsen,Steffen Amundsen
19. Svithun Offspring: Ahmed Abiev, Kurt Moan, Christoffer Sørensen
20. Svithun Dusty Old Farts: Tor Einar Bjerke, Egil Sørensen, Stein Espeland
21. Trondheim 1: Kenneth Rognstad, Martin Rottem Dahle, Terje Hjerpbakk
22. Oslo BK 2: Frank Hjeldnes, Espen Tingvoll, Pål Fillipsveen
23. Hyllestad 3: Pål Hatteberg, Iselin Herland, Nikolai Kvellestad.
24. Hyllestads Rustne Køballegutar: Karsten Hatlem, Olav Gravdal, Bjørge Ulvik.
25. Trondheim 2: Even Wærnes, Audun Heimsjø og Erlend Børve
26. Jæren sobihob:Johan Lende,Atle Bjorland,Kjetil Tjensvold
27. Vilje 1: Arild Dalland, Christine Ingebrigtsen, Arnstein Hågensen.
28. Os 1 : Jan Helge Kordts , Daniel Skaathun , Preben Skaathun.
29. Os 2 : Mona Bergstø , Jonas T Sundøy , Martin Snilstveit
30. Os 3 : Eirik Kibsgaard , Magnus Seilen , Tore Midtvedt
31. Os 4 : Helge Seilen , Andreas Davidsen , Espen Rotnes
32. Hyllestads beste uten kuler: Kurt Hatlem,Jan Erik Hatlem, Endre Varlid.
33. Hyllestad 6: Gjermund Flage, Jardar E. Flage, Eirik Systaddal.
34. Hyllestad 7: Håkon Andre Hatlem, Kent Rune Hatlem, Matias Skivenesvåg
Wildcard var ett dårlig kort å satse på så Kjetil stepper inn for han.


Fra: BBK 
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 18.05.2010 21:01:35
Hei.

Det er ikke redusert startavgift for juniorlag.
Alle lag betaler kr 900,- i påmeldingsavg.

Beklager feil i tidligere innlegg.

Det mangler innbetalinger fra en rekke lag.
Det skal betales inn før oppmøte på Bergen biljardklubb sin konto.
Konto nr: 1644.16.10630.
Merk innbetalingen med navn på lag og fremvis kvittering
til turneringsleder før spillestart.

Vi sees i Bergen!

Mvh BBK


Fra: Audun 
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 18.05.2010 20:41:48
Slenger med Erlend børve på Trondheim 2.--------------------------------------------------------------------------------
1. BBK 1. Vidar Blidensol, Ole Eidsheim, Kyrre Hauge
2. BBK 2. Ørn Ørnegård, Thomas Fantolini, Bernt olav Lundetræ
3. Kvitsøy. Stein Amundsen, Raymond Hauge, Roy Steffensen
4. BEX. Robert Farinetti, Henrik Hagen, Jørgen Nilsen
5. Hyllestad kebab united. Tommy Wolff, Stian Larsen, Steffen Wolff
6. Stoppball Nidaros 1. Line Kjørsvik, Ronny Oldervik, Vegar Kristiansen
7. St.Nidaros 2:Tons of Electric jumpshots. J.R Juberg,M Wærnes,Ø Fredheim
8. BBK 3. Conrad Ott, Ronny Algrøy, John Noreide
9. Strømmen 1: Roger Rasmussen, Pål Helgesen, Bernt Nilsen
10. Strømmen 2: Jon Arnesen, Gøran Valberg, Mehdi Asisi.
11. Oslo Dream Team Finale Edition : Matey Ullah, Askild Hansen, Mats Hultin
12. Hyllestad 2: Rudi Wolff, Dag Jøran Aralden, Øystein Rønneseth
13. BBK 4: Kjetil Strømmen,Sveinung Østgård, Svein Solheim
14. Gjøvik/Raufoss:tor a jostad,jan k nordrum,tom bjerke
15. Arendal 1: Sylvester Helland, Per Y Hodnebrog, Richard Svela
16. Arendal 2: Kay Ødegaard, Didrik Sandåker , Jan I Waagestad
17. Arendal 3: Kent I. Danielsen, Frank D.Danielsen, Trond Haugen
18. Svithun Ballscratchers: John-Vidar Sundt, Jan Edvard Nilsen,Steffen Amundsen
19. Svithun Offspring: Ahmed Abiev, Kurt Moan, Christoffer Sørensen
20. Svithun Dusty Old Farts: Tor Einar Bjerke, Egil Sørensen, Stein Espeland
21. Trondheim 1: Kenneth Rognstad, Martin Rottem Dahle, Terje Hjerpbakk
22. Oslo BK 2: Frank Hjeldnes, Espen Tingvoll, Pål Fillipsveen
23. Hyllestad 3: Pål Hatteberg, Iselin Herland, Nikolai Kvellestad.
24. Hyllestads Rustne Køballegutar: Karsten Hatlem, Olav Gravdal, Bjørge Ulvik.
25. Trondheim 2: Even Wærnes, Audun Heimsjø og Erlend Børve
26. Jæren sobihob:Johan Lende,Atle Bjorland,Skjalg "wildcard" Løge
27. Vilje 1: Arild Dalland, Christine Ingebrigtsen, Arnstein Hågensen.
28. Os 1 : Jan Helge Kordts , Daniel Skaathun , Preben Skaathun.
29. Os 2 : Mona Bergstø , Jonas T Sundøy , Martin Snilstveit
30. Os 3 : Eirik Kibsgaard , Magnus Seilen , Tore Midtvedt
31. Os 4 : Helge Seilen , Andreas Davidsen , Espen Rotnes
32. Hyllestads beste uten kuler: Kurt Hatlem,Jan Erik Hatlem, Endre Varlid.
33. Hyllestad 6: Gjermund Flage, Jardar E. Flage, Eirik Systaddal.
34. Hyllestad 7: Håkon Andre Hatlem, Kent Rune Hatlem, Matias Skivenesvåg

Fra: BBK 
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 18.05.2010 20:05:21
Trekning:

Dobbelcup, pulje 1:

Hyllestad beste uten kuler
wo

Strømmen 2
Os 1

Kvitsøy
Hyllestad 6

BBK 4
wo

----------------------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 2:

BBK 2
wo

Arendal 1
Hyllestad 3

BBK 3
Trondheim 2

Vilje
Os 4

-------------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 3:

Svithun Offspring
wo

BBK 1
Arendal 3

Svithun Dusty old farts
Hyllestad rustne køballegutar

Os 3
wo
--------------------------------------------------------------

Dobbelcup, pulje 4:

Stoppball Nidaros 2
wo

Hyllestad 7
Svithun ballscretchers

Arendal 2
Jæren sobihob

Os 2
Oslo BK 2


Fra: BBK 
Tema: Sv: Påmeldingslink,Lag-NM Dato: 18.05.2010 19:23:25

Disse lagene er seedet og starter søndag.

Førsteseedet først osv..

1. Stoppball Nidaros 1
2. Trondheim 1
3. Oslo Dream Team
4. Hyllestad Kebab utd.
5. Gjøvik/Raufoss
6. BEX
7. Hyllestad 2
8. Strømmen 1

Seedingen av lag lag 4-5 og 6-8 er trekt grunnet samme plassering i 2009.



Til toppen | Nytt tema | Svar på tema

Vis eldste innlegg først
Norges Biljardforbund, Serviceboks 1 Ullevål Stadion, NO-0840 OSLO - Tel: 21 02 97 65
E-mail: biljard@biljardforbundet.no